Tuesday, April 22, 2014

Webinaria dla polskich dzieci za granicą

Informacja prasowa:                   Webinaria dla polskich dzieci za granicą

Projekt edukacyjny Polskie Szkoły Internetowe Libratus wprowadził w roku szkolnym 2013/2014 dla polskich dzieci mieszkających za granicą Webinaria – wirtualne lekcje przedmiotów ojczystych, prowadzone przez polskich nauczycieli.                           W kwietniowe weekendy wszystkie dzieci, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z taką formą edukacji, będą miały okazję przekonać się, jak interesująca może być nauka po polsku na emigracji dzięki organizowanym spotkaniom otwartym.


Najbliższe lekcje on-line odbędą się 25 oraz 26 kwietnia o godzinie 19:00 polskiego czasu. Szczegóły oraz harmonogram wszystkich spotkań można znaleźć na stronie www.libratus.edu.pl/web/nauka/webinaria . Dla tych, którym spodoba się ta propozycja, Libratus już teraz prowadzi zapisy na rok szkolny 2014/2015, które trwają do 6 maja.  Pozostało więc niewiele czasu, aby dołączyć do projektu, tym bardziej że liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. 

2 comments:

  1. W związku ze zmianami w Ustawie o systemie oświaty pragniemy poinformować, że zapisy do projektu Polskie Szkoły Internetowe Libratus na rok szkolny 2014/2015 zostały wznowione. Dotychczas zapisy do projektu Polskie Szkoły Internetowe Libratus możliwe były wyłącznie do 31 maja. Dzięki wprowadzonym zmianom skorzystanie z tej formy wsparcia będzie możliwe również w innych, wyznaczonych przez organizatorów projektu, terminach. Zapisy dokonywane są za pomocą strony www.libratus.edu.pl/zapisy2014


    Zachęcamy do przekazania powyższej informacji Polakom przebywającym w Państwa otoczeniu, którzy mogą być zainteresowani bezpłatną polską edukacją dla swoich pociech.

    ReplyDelete